RASPORED UTAKMICA ”SPORTOM PROTIV OVISNOSTI 2018.”

Datum objave: 01. 12. 2018.

KATEGORIJA 1.
NK BIMBO
OTPISANI
NK BELIŠĆE
CRVENI

1.Utakmica : NK BIMBO – OTPISANI 8:15
2.Utakmica : NK BELIŠĆE – CRVENI 8:27
3.Utakmica : NK BIMBO – NK BELIŠĆE 8:39
4.Utakmica : OTPISANI – CRVENI 8:51
5.Utakmica: OTPISANI – NK BELIŠĆE 9:03
6.Utakmica: CRVENI – NK BIMBO 9:15
Dodjela medalja: 1.mjesto,2 mjesto, 3mjesto 9:27

KATEGORIJA 2.
BARABERI
ŠUMICA
3.POLUVRIJEME
NOGOMETNI ŠTREBERI
1.Utakmica : BARABERI – ŠUMICA 9:35
2.Utakmica : 3.POLUVRIJEME – NOGOMETNI ŠTREBERI 9:47
3.Utakmica : BARABERI- 3.POLUVRIJEME 9:59
4.Utakmica : ŠUMICA – NOGOMETNI ŠTREBERI 10:11
5.Utakmica: ŠUMICA – 3. POLUVRIJEME 10:23
6.Utakmica: BARABERI – NOGOMETNI ŠTREBERI 10:35
Dodjela medalja: 1.mjesto,2 mjesto, 3mjesto 10:47

KATEGORIJA 3.
A)TAJNOVITI PATULJCI
NIJE VAŽNO
MRAČNE SILE
CRNI ANĐELI
PEPELJUGE
1.Utakmica: TAJNOVITI PATULJCI – NIJE VAŽNO 11:00
2.Utakmica: MRAČNE SILE – CRNI ANĐELI 11:12
3.Utakmica: TAJNOVITI PATULJCI – PEPELJUGE 11:24
4.Utakmica: NIJE VAŽNO – MRAČNE SILE 11:36
5.Utakmica: CRNI ANĐELI – TAJNOVITI PATULJCI 11:48
6.Utakmica: PEPELJUGE – NIJE VAŽNO 12:00
7.Utakmica: MRAČNE SILE – TAJNOVITI PATULJCI 12:12
8.Utakmica: PEPELJUGE – CRNI ANĐELI 12:24
9.Utakmica: CRNI ANĐELI – NIJE VAŽNO 12:36
10.Utakmica: MRAČNE SILE – PEPELJUGE 12:48

B) MAŠA I MEDVJEDI
MIKADO
GENERACIJA
PAPUČARI
ZEKANI
11.Utakmica: MAŠA I MEDVJEDI – MIKADO 13:10
12.Utakmica: GENERACIJA – PAPUČARI 13:22
13.Utakmica: MAŠA I MEDVJEDI – ZEKANI 13:34
14.Utakmica: MIKADO – GENERACIJA 13:46
15.Utakmica: PAPUČARI – MAŠA I MEDVJEDI 13:58
16.Utakmica: ZEKANI – MIKADO 14:10
17.Utakmica: GENERACIJA – MAŠA I MEDVJEDI 14:22
18.Utakmica: ZEKANI – PAPUČARI 14:34
19.Utakmica: MIKADO – PAPUČARI 14:46
20.Utakmica: GENERACIJA – ZEKANI 14:58
Prve dvije ekipe iz skupine idu dalje.
Polufinale:
21.Utakmica: 1.A – 2.B = POBJEDNIK X,GUBITNIK X 15:10
22.Utakmica: 1.B – 2.A = POBJEDNIK Y,GUBITNIK Y 15:22
23.Utakmica : GUBITNIK X- GUBITNIK Y = 3. MJESTO 15:34
Finale:
24.Utakmica : POBJEDNIK X – POBJEDNIK Y = 1.MJESTO 15:46
Dodjela medalja: 1.mjesto,2. mjesto, 3.mjesto 15:58

KATEGORIJA 4.
A) KLOŠARI
KURE I DJECA
BADELOVI MANEKENI
NO NAME
1.Utakmica: KLOŠARI – KURE I DJECA 16:12
2.Utakmica: NO NAME – BADELOVI MANEKENI 16:24
3.Utakmica: KLOŠARI – NO NAME 16:36
4.Utakmica: KURE I DJECA – BADELOVI MANEKENI 16:48
5.Utakmica: NO NAME – KURE I DJECA 17:00
6.Utakmica: BADELOVI MANEKENI – KLOŠARI 17:12
B) SOKOLI
DELTA PLUS
ŽUPA SVETI ROK VELIŠKOVCI
7.Utakmica: SOKOLI – DELTA PLUS 17:24
8.Utakmica: ŽUPA SV. ROK VELIŠKOVCI – SOKOLI 17:36
9.Utakmica: DELTA PLUS – ŽUPA SVETI ROK VELIŠKOVCI 17:48
Prve dvije ekipe iz skupine idu dalje.
Polufinale:
10.Utakmica : 1.A – 2.B = POBJEDNIK X 18:00
11.Utakmica : 1.B – 2.A = POBJEDNIK Y 18:15

Finale: GUBITNIK X – GUBITNIK Y = 3. MJESTO 18:30
POBJEDNIK X – POBJEDNIK Y = 1. MJESTO 18:45
Dodjela medalja: 1.mjesto,2 mjesto, 3mjesto 19:00